TRÁPÍ VÁS STOVKY KLÍČŮ NA SVAZKU?

NEBO BYSTE RADĚJI CHODILI S JEDNÍM KLÍČE, KTERÝ BY TĚŽKÝ SVAZEK NAHRADIL?

Klíčový systém (SGHK - systémy generálního a hlavního klíče) zjednodušuje klíčový management velkých i malých subjektů.

Vlastník systému SGHK má klíč, který  odemkne všechny dveře v rámci jeho systému. Další klíče, podřízené generálnímu klíči, už mají omezený přístup pouze k určitým dveřím. Systém generálního klíče SGK poskytuje vysokou úroveň zabezpečení a je sestaven přesně podle požadavků zákazníka.

Klíčový systém SGK může být sestaven z mechanických vložek nebo vložek mechatronických a nebo může obsahovat kombinaci obou.

MECHANICKÝ SGHK

Sestavený z FAB 3000 nebo FAB 300,  je vhodný pro rozsáhlejší projekty. Systém splňuje požadavky NBÚ a je certifikován dle ČSN. Výrobu kopie klíče je možné zadat pouze ve výrobním závodě anebo u distributorské sítě FAB, pokud jsou předem dohodnutá bezpečnostní pravidla. Produkt je  kompatibilní se všemi standardními typy kování. Cylindrickou vložku chrání proti vyhmatání překrytý profil a je odolná proti nedestruktivní metodě - bumpingu speciálně tvarovanými stavítky a přídavnými blokovacími prvky. Zákazník si může zvolit, zda chce navíc systém chránit proti odvrtání pomocí vkládaných kalených ocelových prvků.

 

Produkt obsahuje jednořadý systém 5ti nebo 6ti stavítek, počet závisí na tom, zda se jedná o FAB 300, anebo FAB 3000. V rámci SGK lze kombinovat cylindrické vložky, visací zámky i přídavné zámky a další výrobky značky FAB. Cylindrické vložky lze vybavit prostupovou spojkou anebo přímo na zakázku je možné vyrobit vložku s ozubeným kolem s 10 nebo 12 zuby. Povrchová úprava v provedení leštěné mosazi anebo matném niklu.

 

MECHATRONICKÝ SGHK

Majitel mechatronického systému generálního klíče má práva udělovat vstupy jednotlivým osobám do konkrétních dveří díky možnosti flexibilně programovat jednotlivé klíče.

 

FAB +CLIQ 3000 nebo FAB +CLIQ 300 je kombinací standardní cylindrické vložky a moderní elektroniky. Výhodou produktu je zablokování ztracených klíčů, možnost časové volby přístupu, změny práv uživatelů a historie přístupů. Instalace kabelů není nutná a tento systém je možné aplikovat i na starší systémy FAB.

 

FAB +CLIQ se využívá pro rozsáhlé uzamykací systémy vyžadující maximální flexibilitu přístupových práv. Tento SGK lze aplikovat u zákazníků s požadavky na časové omezení přístupových práv, dále u objektů s nutností okamžitého obnovení bezpečnosti při ztrátě klíče. Produkt je určen pro plánování nových uzamykacích systémů plně elektronických nebo kombinovaných s mechanickými zámky.

 

Verze FAB +CLIQ 3000 obsahuje v těle cylindrické vložky 6 stavítek, těleso i bubínek je v mosazném provedení. Spojka je úplná nesymetrická, klíč a cyl. vložku umožňuje nastavit dle přání elektronické kódování. A zároveň lze přidat i kódování na hřbetu klíče, tzv. HD. Druhá verze - FAB +CLIQ 300 má stejné vlastnosti jako FAB +CLIQ 3000, jen uzamykací systém tvoří 5 stavítek.

 

Zajímá vás systém generálního klíče?            731 145 509

TREZORSERVIS s.r.o. JE DRŽITELEM KONCESOVANÉ ŽIVNOSTI SKUPINY Č. 314  -  "TECHNICKÉ SLUŽBY

K OCHRANĚ MAJETKU A OSOB".

více...

RADY A INSPIRACE

TREZORY

NOVINKY

RYCHLÝ KONTAKT

Prosíme o Vaši trpělivost při volání.

Domluva servisu, oprav:

technická podpora

pracovní dny: 7:30-16:30 hod

pátek: 7:30-15:00 hod

© 2019-20 www.trezorservis.cz

autor stránek - www.alihrdinova.com